Snow lampa wisząca 8xGU10 czarna LP-731/8P BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z regulowanym położeniem źródeł światła wykończona w kolorze czarnym. Idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punków |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 130 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,4 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 