Suarez lampa stojąca zewnętrzna 1xLED/1,5W czerwona R47706110
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz został wykonany z tworzywa sztucznego, podstawa wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czerwonym. Funkcja dotykowa On/Off. Akumulator ładowany przez złącze USB-C. Czas ładowania 4,5h, czas świecenia 6h. Bezstopniowe ściemnianie za pomocą funkcji dotykowej. Lampa zasilana jest bateryjnie. Lampę można ustawić w wybranym miejscu bez żadnych kabli.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulatorowe (ładowanie przez port USB-C) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 22 cm |
| Wysokość | 123 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,3 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13,5 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czerwony |
| Kolor klosza / abażura | czerwony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 