Tasos lampa wisząca 4-punktowa czarna AZ0885
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa o zaskakującym wzorze kloszy, wykonanych z czarnego szkła. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa będzie stanowić doskonały element ozdoby we wszystkich wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 101 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 6,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 