Umbra lampa wisząca 1xG9 mokka/czarna 1731/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kulistym kloszem umieszczonym na ryflowanych okręgach. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i beżowym. Wysokość regulowana. Lampa pasuje zarówno do nowoczesnych jak i loftownych wnętrz. Idealnie sprawdzi się nad stołem w jadalni czy też nad stolikiem kawowym w salonie lub pokoju dziennym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 