Umbra lampa wisząca 6xG9 mokka 1728/6
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kulistymi kloszami umieszczonymi na ryflowanych okręgach. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym. Wysokość regulowana. Lampa pasuje zarówno do nowoczesnych jak i loftownych wnętrz. Idealnie sprawdzi się nad stołem w jadalni czy wyspą kuchenną
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 92 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | kula 10 cm, okręgi 20 cm i 25 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 