Vasco LED kinkiet elewacyjny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu czarny
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED zasilanym poprzez panel solarny. Posiada wbudowany czujnik zmierzchu z czujnikiem ruchu. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła. Światło pozostanie włączone przez około 30 sek. Lampa włącza się automatycznie gdy zapadnie zmrok. Działa w zimę oraz w dni pochmurne, kiedy nie ma zbyt wiele słońca.
Z tyłu oprawy znajduje się przełącznik z trzema trybami 1/2/3 (każdy tryb działa po zadziałaniu czujnika zmierzchu):
tryb 1 - lampa świeci z pełną mocą przez 30 s. tylko po wykryciu ruchu,
tryb 2 - lampa żarzy (około 50% pełnej jasności) i rozświetla się po wykryciu ruchu przez 30 s i ponownie wraca w tryb żarzenia,
tryb 3 - żarzenie lampy do rozładowania (około 50% pełnej jasności)
- zasięg czujnika ruchu: max. 8 metrów
- czas świecenia po wykryciu ruchu: około 30 sekund
- max. długość świecenia: około 8 godzin
- włącznik: tak (on/off)
- stopień ochrony przed wnikaniem wilgoci: IP44
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator Li-ion 2200 mAh/3,7 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 270 stopni |
| Strumień świetlny | max. 300 lm |
| Barwa światła LED | 6000K (zimna biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,6 cm |
| Wysokość | 10,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 