Rif lampa wisząca 2-punktowa czarna 30898/biała 30904
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z metalowymi kloszami. Lampa wykończona w kolorze czarnym lub białym (do wyboru nad ceną produktu). Wysokość lampy regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 42 cm x 15 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | # różne kolory (wybór na stronie produktu) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 