Organic LED kinkiet 8-punktowy chrom W0186
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 x 1W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |


by 