Ognis kinkiet 1-punktowy czarny 966/K1
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 