Stesso Gold Nero L lampa sufitowa 6-punktowa złota/czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa plafon 6 płomienna z dużym czarnym abażurem. Lampa od dołu jest przysłonięta szklanym białym matowym denkiem, które spełnia podwójną role - rozprasza światło na cała powierzchnię abażura oraz maskuje jego wnętrze. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 85 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 79 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, szkło |


by 