Orvie H50 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa antracyt DL142504260
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 1,26 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 