Lemmi lampa sufitowa (spot) 3-punktowa czarna SL.1128
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykończona w kolorze czarnym z chromowanymi wstawkami. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 46 cm x 8 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 