Tau LED lampa wisząca 3-punktowa czarna/złota MOD166PL-L30GB3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Dwa metalowe klosze z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze złotym. Dwa rodzaje dyfuzora – rura silikonowa i bardzo mocny skrętek (nie żółknie z upływem czasu, ma wysoką wytrzymałość). Miękkie, równomierne świecenie dzięki wysokiej gęstości diod LED. Temperatura barwowa 3000K. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 42W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 260 stopni |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 