Genta kinkiet elewacyjny 2-punktowy czarny OWL-2198-1SQ
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet zewnętrzny 2 punktowy wykonany z aluminium w kolorze czarnym piaskowanym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 8 cm x 7 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 