Pulse kinkiet 1xE27 jasne drewno/brązowa 4814
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z abażurem wykonanym z juty. Drewniany stelaż w formie drewnianej belki nadaje pomieszczeniu niezwykłej elegancji i ciepła. Lampa PULSE to nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale również wyjątkowa dekoracja, która przyciąga wzrok i stworzy wokół siebie przyjemną aurę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | juta - brązowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne, drewno |


by 