Artdeco lampa stołowa 3xE14 złoty szczotkowany/czarny MT8872 black
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ze szklanym kloszem, który posiada wbudowanym włącznikiem łańcuszkowym umieszczony pod spodem . Elementy metalowe wykończone w kolorze złota szczotkowanego. Lampa nadaje się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz, którym nada szyku i elegancji. Długość przewodu 150 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Waga | 4,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 