Celeste plafon 1xLED/10W czarny/chrom 254910132
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym chromowanym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Jasność regulowana na trzech poziomach (100%, 50% i 25%) za pomocą konwencjonalnego włącznika światła. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem typowego włącznika ściennego. |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | chromowany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 