Diva lampa wisząca 3xE27 czarna/chrom 319830332
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Efektowne połączenie matowej czerni i chromowanego szkła nadaje tej oprawie elegancki i dyskretny wygląd. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 38 cm |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 30 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm, 18 cm, 20,4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm, 20 cm, 14 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | chromowany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 