Vena 45 kinkiet LED 8W CCT IP44 złoty LP-1010/1W-45 GD
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródło LED z możliwością regulacji barwy światła CCT (3000K/4000K/6000K). Klosz wykonany z akrylu. Minimalistyczna forma w złotym wykończeniu sprawia, że lampa pasuje do stylowych, luksusowych aranżacji wnętrz. Kinkiet posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1361 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 45 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 