Sophia lampa wisząca 1xE14 biały TK11590
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Charakterystyczny klosz z delikatnym, pionowym ryflowaniem w ciepłym odcieniu, subtelnie rozpraszają światło. Stylowe detale w kolorze złotym i elementy w tonacji barwionego szkła dodają całości elegancji oraz szlachetności. Możliwość regulowania wysokości. Sophia Cognac doskonale sprawdzi się w salonach, jadalniach, sypialniach, a także w aranżacjach komercyjnych, nadając im wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 