Fayette kinkiet 1xLED 6W IP44 czarny W0363
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 390 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne, szkło |


by 