Denia M plafon z czujnikiem ruchu LED 24W 4000K biały 11762
towar niedostępny
Opis
Palfon ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem. Oprawa wykończona w kolorze białym.
Plafon posiada wbudowany czujnik ruchu:
- zasięg detekcji: 4-5 m.
- czas świecenia: 60 s. (+/- 5 s.)
- próg zadziałania: 50 lux
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2450 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 5,2 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 