Almelo lampa wisząca 1xE27 czarna 21434/40/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym. Szeroki klosz ozdobiony wzorem żyrafy elegancko rozprasza światło poprzez skomplikowaną strukturę linii, podczas gdy złote wnętrze tworzy ciepły, zachęcający blask. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 155 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 