Almelo lampa wisząca 3xE27 czarna 21434/13/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym. Ta oszałamiająca lampa wisząca ma trzy klosze z wzorem żyrafy o delikatnej otwartej strukturze. Dzięki temu światło swobodnie przepływa, wzmocnione złotym wnętrzem okrągłych metalowych kloszy. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 42 cm |
| Wysokość | 165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 3,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 