Kula D30 lampa ogrodowa LED RGB solarna biała
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa w kształcie kuli w kolorze białym. Klosz z tworzywa sztucznego. Świetnie nadaję się do oświetlenia ogrodu czy tarasu. Lampa może stać na gładkiej powierzchni lub można dokręcić szpikulec (w zestawie) i wbić do ziemi. Długość szpikulca - 16 cm. Lampa może być ładowana za pomocą energii słonecznej (6-8 godzin) lub w razie braku słońca za pomocą dołączonego kabla USB z sieci energetycznej. Czas świecenia po naładowaniu około 8-10 godzin. W świetle słonecznym kula nie świeci, w nocy włącza się automatycznie (posiada czujnik zmierzchu). Funkcją oświetlenia sterujemy za pomocą pilota. Można zmieniać kolory, ustawiać jasność, włączać/wyłączać lub ustawiać scenariusze zmiany kolorów. Oprócz kolorów kula świeci też światłem zimnym białym (6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | solarne lub za pomocą kabla USB |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | wymiar podstawy - fi 12 cm |


by 