Napoli kinkiet 2xLED 11W CCT biały 237970131
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Połączenie wydłużonego, wysokiej jakości metalu i miękkiej szklanej kuli tworzy harmonijny design, który przyjemnie i równomiernie rozprowadza światło po otoczeniu. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można barwy światła ustawić bezpośrednio na oprawie. Jasność regulowana na trzech poziomach za pomocą tradycyjnego włącznika światła. Ta lampa ścienna nadaje się zarówno do podłączenia na stałe, jak i do pracy z przewodem wtykowym. Przewód nie wchodzi w zakres dostawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,5 cm |
| Wysokość | 34,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 