Napoli lampa wisząca 4xLED 27W CCT biała 337910231
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Wydłużony metalowy element promieniujący z boku uzupełniają dwie podświetlane szklane kule, tworząc delikatny, elegancki wygląd, który od razu przyciąga wzrok. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można barwy światła ustawić bezpośrednio na oprawie. Jasność regulowana na trzech poziomach za pomocą tradycyjnego włącznika światła. Możliwość regulacji położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 82 cm x 9 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 