Rio LED H60 lampa stojąca ogrodowa słupek czarna
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa słupek z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 16 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy (RAL 9005) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 