Romano LED 6W kinkiet elewacyjny 2-punktowy PL-206B
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 360 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 