Rif Plus kinkiet 1-punktowy czarny 31346/biały 31345
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Kinkiet wykończony w kolorze czarnym lub białym (do wyboru nad ceną produktu). Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | # różne kolory (wybór na stronie produktu) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 