Hotel Mood kinkiet 1xE27 + LED 2,2W chrom/szary 11793
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z materiałowym abażurem w kolorze szarym. Podstawa wykończona w chromie. Dodatkowo kinkiet posiada regulowane na wysięgniku źródło światła LED przydatne np. do czytania w łóżku. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza ,a abażur doda pomieszczeniu mnóstwo ciepła i przytulności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) + LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2,2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm - 26 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 