Duo D38 lampa wisząca 1xE27 biała/juta 1856
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z abażurem w kolorze białym, który został połączony z naturalną jutą. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Kolorowy abażur stanowi efektowny akcent, który podkreśla nowoczesny design lampy, dodając jej przyjemnego, przytulnego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 38 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + juta - naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, juta, tworzywo sztuczne |


by 