Paglia D50 lampa wisząca 1-punktowa biała 6533
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z abażurem wykonanym z materiału i ratanu. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Ciekawe połączeniu dwóch różnych materiałów nada naszemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Lampa idealnie wkomponuje się w styl boho.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + słomkowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, ratan, tworzywo sztuczne |


by 