Deva Nature lampa wisząca 1-punktowa 6107
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z materiałowym abażurem w kolorze beżowym. Elementy drewniane lampy wykończone w kolorze jasnym naturalnym w połączeniu z elementami metalowymi w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, drewno, tkanina |


by 