Gregory lampa stołowa 1-punktowa czarna 30595/81/30
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z lnianym abażurem w kolorze czarnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Włącznik na kablu z wtyczką.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | podstawa 18 cm x 18 cm |
| Wysokość | 56 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 32 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, len |


by 