Iseo lampa sufitowa spot LED 9W czarna AZ5633
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Wykonana z metalu w kolorze czarnym, doskonale pasuje do salonu, jadalni, kuchni. Czerń jako kolor dominujący w aranżacji wnętrz dodaje elegancji, a jednocześnie sprawia, że lampa staje się doskonałym akcentem w każdym pomieszczeniu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 512 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 